Image default
Divers

Comment se faire signer grace à Spotify?

Rate this post

Brzmi świetnie, ale niestety, nigdy nie jest tak prosto.

Spójrz na to w ten sposób. Kiedy byłeś w szkole, gdyby ktoś ci powiedział: « Zapłacę ci za bycie moim przyjacielem », co byś o tym pomyślał? Smutne i trochę zdesperowane, prawda?

Z drugiej strony, czy kiedykolwiek zapłaciłbyś ludziom, żeby byli twoimi przyjaciółmi, czy zapłaciłbyś komuś, żeby się z tobą umówił? Prawdopodobnie nie.

Czy zapłaciłbyś prawdziwym ludziom, żeby słuchali twojej muzyki? Czy podszedłbyś do kogoś na ulicy i zaoferował mu, że zapłaci mu za posłuchanie twojej piosenki, czy też wolałbyś, żeby usłyszał twój najnowszy utwór na ulicy, w klubie, w lokalnym pubie lub w radiu, a potem zapłaciłbyś Tobie za przyjemność słuchania twojej muzyki?

Dlaczego więc miałbyś chcieć kupować słuchaczy, naśladowców lub zwiększać częstotliwość swoich występów?
spotify dla artystów strony internetowe wyświetlane na ekranie iphone
OK, jest na to prosta odpowiedź, oczywiście, aby dać się zauważyć i sprawić, że ludzie będą słuchać mojej muzyki QUICKLY!

Jasne, kupując słuchaczy Spotify absolutnie możesz to zrobić: www.kup-lajki.pl/product/kup-obserwacje-na-spotify. Ale czy w ten sposób chcesz zbudować swoją bazę fanów i reputację?

Chcesz, żeby rozpoznawalność opierała się na fałszywych sztukach i fałszywych fanach, czy może wolałbyś trochę zwolnić i znaleźć prawdziwych fanów Spotify, którzy naprawdę docenią Twoją muzykę i będą dla Ciebie długoletnimi ambasadorami?

Chcesz prawdziwej miłości, czy szybkiego, bezsensownego flingu?!

Nie zrozum mnie źle, kupowanie play counts to nic nowego. W dawnych czasach, prawdopodobnie przed twoimi narodzinami (jestem w starszym wieku ish), kiedy ludzie faktycznie kupowali płyty winylowe, istniały « fałszywe sztuki ».

Jest wiele przypadków, kiedy zamożni artyści, menedżerowie i rodziny niedoszłych gwiazd dosłownie wychodzili i kupowali tysiące egzemplarzy piosenki, tylko po to, by znaleźć się w pierwszej dziesiątce list przebojów. A podczas pierwszego tygodnia sprzedaży, zniżki na wydanie nawet do 70% normalnej ceny – tylko po to, by znaleźć się na listach przebojów.

Chodzi o to, że w tej cyfrowej erze odtwarzania i ściągania, o wiele łatwiej i taniej jest kupić te 1000 płyt, ale nadal nie jest to już realne i nie oznacza to, że masz jakiekolwiek pojęcie, czy ci słuchacze rzeczywiście myśleli, że twoja muzyka była dobra.

Nie masz pojęcia, co oni myślą. Możesz wyprodukować całkowicie śmieciową piosenkę, uruchomić ją i kupić 10,000 unikalnych słuchaczy Spotify, ale i tak będzie to śmieciowa piosenka. To zostało zrobione i udowodnione.

Nie mówimy, że nie chcesz być z Spotify. Zdecydowanie chcesz. Spotify stworzył tysiące artystów i jest genialną platformą, na której niezależni muzycy mogą odkrywać swoją pracę. Ale są o wiele lepsze sposoby na złamanie zasad Spotify niż kupowanie sztuk.

Related posts

My tips for becoming a dubbing actress

Franck

Tout savoir sur la carpe köi, un poisson d’ornement

sophie

Le vin et ses métiers

sophie